Tabletki wielomineralne z montmorylonitem Forever Nature Min

85,24 zł
Brutto Wysyłka w 24h

Twój organizm może skorzystać z substancji odżywczych, skrytych głęboko pod powierzchnią oceanu. Zawiera minerały naturalnego pochodzenia. Pomaga uzupełnić dietę w składniki mineralne. Minerały zawarte w produkcie przyczyniają się do wzmocnienia kości, zębów, paznokci i włosów.

Opakowanie 180 tabletek.

Ilość

Opis produktu

Przeprowadzane na całym świecie badania coraz częściej wskazują na złe przyzwyczajenia żywieniowe oraz modę na korzystanie z produktów wysoko przetworzonych technologicznie, konserwowanych i oczyszczonych z naturalnych substancji balastowych (na przykład – mąka bez śladu otrąb, czyli głównego źródła substancji odżywczych w ziarnach zbóż). Forever Living Products proponuje znakomite, naturalne źródło substancji mineralnych w bardzo łatwo przyswajalnej postaci oraz w doskonałych proporcjach.

  • Mangan – wpływa na zdrowie kości.
  • Selen – pomaga zachować zdrowe włosy i paznokcie.
  • Wapń i fosfor – są potrzebne do utrzymania kości i zębów w dobrym stanie.
  • Żelazo, jod i cynk – przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Co więcej cynk wpływa również korzystnie na stan skóry, włosów i paznokci.
  • Magnez – pomaga zmniejszać uczucie zmęczenia i znużenia.
  • Miedź – odgrywa ważną rolę we właściwym funkcjonowaniu układu nerwowego

Zawiera minerały naturalnego pochodzenia. Pomaga uzupełnić dietę w składniki mineralne. Minerały zawarte w produkcie przyczyniają się do wzmocnienia kości, zębów, paznokci i włosów.

Opakowanie: 180 tabletek.

Składniki

Wapń (fosforan dwuwapniowy), fosfor (fosforan dwuwapniowy), emulgator – celuloza mikrokrystaliczna, magnez (tlenek magnezu), substancja przeciwzbrylająca – kwas stearynowy, żelazo [fumaran  ̋elaza (II)], cynk (siarczan cynku), mangan (glukonian manganu), miedź [glukonian miedzi(II)], selen (L­-selenometionina), jod (jodek potasu), molibden [molibdenian (VI) sodu].

Zalecane spożycie

2 tabletki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.