Pyłek pszczeli Forever Bee Propolis - 60 tabletek

148,35 zł
Brutto Wysyłka w 24h

Propolis to substancja ochronna, zbierana i wykorzystywana przez pszczoły dla zachowania czystości ula.

Opakowanie 60 tabletek.

Ilość

Opis produktu

Kiedy pada hasło „produkty pszczele” pierwszy do głowy przychodzi nam miód, a zaraz potem pyłek. Jednak propolis (kit), lepka, żywicowata substancja, jest równie ważny. Propolis jest zbierany przez pszczoły i po przetworzeniu wykorzystywany jako materiał budulcowy i uszczelniający ul. Nazwa propolis stanowi dokładne odzwierciedlenie jego funkcji – jest to słowo wywodzące się z greki, które dosłownie oznacza „przedmurze miasta”.

Propolis tak dobrze spełnia swe zadania i stanowi tak skuteczną ochronę, że wnętrze ula jest zabezpieczone lepiej niż większość sal operacyjnych! Ze względu na swoje właściwości propolis był wykorzystywany już w starożytności. Z jego dobrodziejstw korzystali Egipcjanie, Grecy, Asyryjczycy i Rzymianie. Forever Bee Propolis™ zbierany jest na regionach wolnych od zanieczyszczeń. W celu jeszcze lepszego zapewnienia czystości tego produktu, wykorzystywane są specjalnie zaprojektowane zasobniki. Forever Bee Propolis™ nie zawiera żadnych barwników.

  • W sposób naturalny zwiększa odporność
  • Wzbogacony mleczkiem pszczelim

Składniki:

Sproszkowany propolis (70%), izolat białka sojowego, emulgator – maczka chleba świętojańskiego, miód, substancja przeciwzbrylająca  – dwutlenek krzemu, aromat migdałowy, substancja wiążąca – sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancja przeciwpieniąca – kwas stearynowy, mleczko pszczele.

Zalecane spożycie

Dorośli 1-2 tabletki dziennie.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Zobacz także