Kolagen z jaja kurzego - Forever Move

291,99 zł
Brutto Wysyłka w 24h

Rozwiązanie dla zdrowych mięśni i stawów. Ruszaj się swobodnie i wspieraj komfort oraz elastyczność stawów z najnowszym, suplementem diety Forever dla stawów i mięśni, Forever Move.

Opakowanie 90 kapsułek.

Ilość

Opis produktu

Zdolność ruchu często traktujemy jako coś oczywistego – dopóki nie poczujemy jej zmniejszenia lub ograniczenia. Ruszaj się swobodnie i wspieraj komfort oraz elastyczność stawów z najnowszym, suplementem diety Forever dla stawów i mięśni, Forever Move. Forever Move zawiera mieszankę dwóch efektywnych składników – sproszkowane skorupki jaja kurzego oraz ekstrakt z ostryżu długiego, który dba o prawidłowe funkcjonowanie układu kostnego.

NEM®** to naturalny składnik żywności pozyskiwany ze skorupek jajek, które są zbudowane m. in. z chondroityny, kwasu hialuronowego, glikozoaminoglikanów i kluczowych białek, takich jak kolagen.

Korzystne działanie wzmocniliśmy jeszcze bardziej, dodając kurkuminę pozyskaną z ekstraktu z ostryżu długiego – w postaci BioCurc®***, dzięki czemu twój organizm może łatwiej ją przyswoić i wykorzystać. Ludzie od tysięcy lat wykorzystują kurkumę do różnych celów, a dziś, kurkumina zawarta w kurkumie jest tematem wielu prowadzonych badań. Stosując zaufany składnik połączyliśmy to, co najlepsze w nauce i naturze.

Opakowanie: 90 kapsułek.

Zalecane spożycie: 3 kapsułki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przy jednoczesnym stosowaniu leków przeciwzakrzepowych należy skonsultować się  z lekarzem lub farmaceutą.

Składniki: sproszkowane skorupy jaja kurzego, ekstrakt z kałącza ostryżu długiego (Curcuma longa), olej sojowy rafinowany, żelatyna rybna, substancja utrzymująca wilgoć – glicerol, woda, ekstrakt z owoców szarańczyna strąkowego – chleba świętojańskiego (Ceratonia siliqua).

** NEM® jest zastrzeżonym znakiem towarowym ESM Technologies, LLC.
*** BioCurc® jest zastrzeżonym znakiem towarowym Boston BioPharm, Inc.