Najwyższa jakość inspirowana aloesem.

Aby zapewniç najwyższą jakość, Forever uprawia aloe vera na swoich własnych plantacjach, bez stosowania herbicydów i pestycydów. Na aloesowych plantacjach Forever rośnie ponad 50 MILIONÓW KRZEWÓW ALOE VERA, co oznacza, że oczyszczają one Ziemię z 2 milionównów ton CO2 w ciągu roku.

Farmerzy  Forever  zbierają  aloes  ręcznie, traktując go  z najwyższą pieczą.  War­tościowy miąższ jest delikatnie oddzielany od reszty liścia i stabilizowany podczas specjalnego, opatentowanego procesu. Liście przetwarzane są w ciągu kilku godzin od zbioru, aby dostarczyć najczystsze­go,  najświeższego miąższu  aloe  vera, który zachowa swoje właściwości. Klu­czem  do  sukcesu  Forever  jest  zaanga­żowanie w jakość i czystość. Od uprawy, poprzez zbiory aż do przetwarzania, aloes Forever  jest  pielęgnowany  z taką samą starannością,  pieczą i zachowaniem najwyższych standardów, jakie przykłada­my do każdego z naszych produktów. OD ROŚLINY DO PRODUKTU DLA CIEBIE.

Gwarancja Forever

Jesteśmy tak pewni jakości naszych pro­duktów,  że oferujemy 30­dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli klient nie będzie całkowicie zadowolony.

Nie jesteś zadowolony z produktu? W ciągu 30 dni od daty zakupu, możesz go oddać i otrzymać zwrot pieniędzy. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasze produkty przynoszą  korzyści milionom ludzi w ponad 155 krajach świata.