Forever Aloe Vera Gel 1l - sok z liści aloesu z witaminą C

114,71 zł
Brutto Wysyłka w 24h

Forever Aloe Vera Gel 1l – sok z liści aloesu z witaminą C to wybór bogaty w wiele wartościowych składników odżywczych. Prezentowany na tej stronie produkt został udostępniony milionom ludzi na całym świecie w nieskazitelnej postaci. Taki efekt umożliwia opatentowana przez firmę Forever innowacyjna metoda na stabilizowanie miąższu w sposób naturalny. Litrowy kartonik zawiera sok pozyskany wyłącznie z dojrzałych roślin. To swoista gwarancja najwyższej jakości odżywczej.

Ilość

Opis produktu

Aloes należy do grupy roślin, która pozytywnie wpływa na funkcjonowanie organizmu człowieka. Główny składnik oferowanego na tej stronie soku wspomaga prawidłowe trawienie, zwiększa moc układu odpornościowego oraz dodaje energii niezbędnej do efektywnego działania każdego dnia! Forever Aloe Vera Gel 1l – sok z liści aloesu z witaminą C zalecany jest więc każdej przemęczonej lub zestresowanej osobie. Posiada właściwości oczyszczające i działa korzystnie na kondycję skóry. Należy zauważyć także, że miąższ aloesowy pomaga utrzymać właściwy poziom glukozy we krwi. Litrowe opakowanie wyciągu sygnowanego znaną marką Forever cechuje się wysoką zawartością soku z liści aloesu, sięgającą aż do 99,7% oraz obecnością witaminy C. Produkt został pozbawiony sztucznych aromatów i konserwantów, a pierwszorzędną jakość gwarantuje brak dodatku cukrów.

Zalecane spożycie. Oto, jak dawkować Forever Aloe Vera Gel 1l – sok z liści aloesu z witaminą C

Wystarczy zaledwie 100 mililitrów soku dziennie, aby całkowicie zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe i wprowadzić w swoje życie zdrowsze automatyzmy. Miąższ należy wstrząsnąć przed spożyciem. Zaleca się wymieszanie produktu z wodą i przechowywanie po otwarciu w lodówce nie dłużej niż jeden miesiąc. Kobiety w ciąży i karmiące piersią, dzieci poniżej dwunastego roku życia oraz wszystkie osoby z chorobami wątroby, jelit bądź woreczka żółciowego powinny skonsultować kurację sokiem z liści aloesu z doświadczonym lekarzem.

Poznaj kilka zalet korzystania z Forever Aloe Vera Gel 1l – sok z liści aloesu z witaminą C

Prowadzisz stresujący tryb życia? Poszukujesz stabilizacji oraz wewnętrznego spokoju? A może Twoja codzienna dieta jest monotonna i mało zróżnicowana? Forever Aloe Vera Gel 1l – sok z liści aloesu z witaminą C to rozwiązanie skrojone wprost pod Twoje oczekiwania. Pierwszorzędnej klasy miąższ w połączeniu kwasem askorbinowym gwarantują pełne wspieranie funkcjonowania układu immunologicznego. Oferowany przez nas produkt zawiera właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu pomaga chronić organizm przed wolnymi rodnikami tlenowymi. Dodatkowo, witamina C zawarta w soku aloesowym, bezpośrednio wpływa na niezaburzone działanie układu nerwowego oraz naturalnie wspiera produkcję kolagenu, niezbędnego w przypadku budowy zdrowych zębów czy chociażby kości. Forever Aloe Vera Gel 1l – sok z liści aloesu z witaminą C przetwarzany jest w procesie aseptycznym – nie zawiera niebezpiecznych dla zdrowia człowieka konserwantów, a opakowanie Tetra Pak wykonane zostało z materiału nadającego się do późniejszego recyklingu.

Sok z liści aloesu wzbogacony w witaminę C

  • 99,7% soku z liści aloesu
  • Bez aromatów
  • Bez konserwantów
  • Bez dodatku cukrów
  • Wysoka zawartość witaminy C

Składniki

Stabilizowany sok z miąższem z liści aloe vera (Aloe barbadensis Mill.) 99,7%, witamina C, przeciwutleniacz (kwas askorbinowy). regulator kwasowości (kwas cytrynowy). 

Forever Aloe Vera Gel 1l - sok z liści aloesu z witaminą C

Zobacz także