6 szczepów bakterii - Forever Active Pro-B

171,70 zł
Brutto Wysyłka w 24h

Forever Active Pro-B zawiera specjalnie dobraną mieszankę 6 szczepów bakterii z rodzajów Lactobacillus i Bifidoacterium.

Doskonale przywraca nasz układ pokarmowy do prawidłowego działania 

Ilość

Opis produktu

Stres, niewłaściwa dieta, wpływ środowiska, życie w pośpiechu – w takich sytuacjach organizm może potrzebować uzupełnienia mikroflory jelitowej a szczególnie potrzebuje uzupełnienia tej mikroflory bakteryjnej podczas i po antybiotykoterapii i po biegunkach.

Sięgnij po NOWY Forever Active Pro-B™ – suplement diety, który zawiera specjalnie dobraną mieszankę 6 szczepów bakterii kwasu mlekowego. Jedna kapsułka dostarcza ponad 8 mld bakterii.

Bakterie rodzaju Bifidobacterium i Lactobacillus występują naturalnie w organizmie człowieka. Skład mikroflory jelitowej człowieka jest odnawialny. Zmiana ilości bakterii w jelitach jest procesem normalnym dla organizmu.
Formułę składająca się z ww. szczepów opracowano we współpracy z Copenhagen University Hospital – liderem w dziedzinie gastroenterologii. Szczepy zawarte w preparacie zostały przebadane i dobrane w oparciu o badania kliniczne. Szczepy te są bezpieczne i dobrze tolerowane. Udowodniono klinicznie, że dwa z tych szczepów mają zdolność do zwiększonej kolonizacji w jelitach.

Innym cennym składnikiem Forever Active Pro-B™ jest błonnik pokarmowy, który stwarza bakteriom sprzyjające środowisko do przeżycia w drodze do jelita grubego. Produkt odporny na soki żołądkowe bez żadnych alergenów.

 

Opakowanie: 30 kapsułek.

Składniki: dekstryna, fruktooligosacharydy, substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza, szczepy bakterii: Bifidobacterium animalis ssp.Lactis, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacteriumbifidum, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, barwnik – dwutlenek tytanu.

Zalecane spożycie: 1 kapsułka dziennie, 30 minut przed posiłkiem, popijając wodą. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik preparatu.